Newsflash
ANUNȚURI DE ANGAJARE Anunțuri de mică publicitate

Angajăm medici de familie în București

de Redacția Viața Medicală - oct. 20 2023

Angajăm medici de famile cu normă întreagă sau parțială în cele două sedii din București, Sector 1 și Sector 2.

Angajăm medici de famile cu normă întreagă sau parțială în cele două sedii din București, Sector 1, Str. Turda nr. 127, și, respectiv, Sector 2, Str. Teiul Doamnei nr. 2, unde funcționează de 15 ani cabinete medicale specializate. Cabinetele sunt situate în cartiere cu o mare densitate a populației, ușor accesibile și cu care pacienții sunt familiarizați, fiind înscriși pe lista medicului de familie între 2.500 și 4.000 de pacienti.

Se asigură și recoltarea probelor de laborator, prin CASMB sau cu plată, acces facil la consultații de specialitate sau internări în spital, precum și îngrijiri și tratamente la domiciliu prin personal specializat propriu.

CERINȚE:

  • Studii de spеciаlitate аbsolvitе;
  • Cеrtificаt dе mеmbru vizat;
  • Asigurarе de Malprаxis;
  • Cunoașterea legislației în vigoare.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Efectuează examenul clinic, respectiv consultații de specialitate;
  • Recomandă investigații medicale;
  • Completează documentația aferentă examinării pacientului;
  • Prescrie tratamente și rețete;
  • Întocmește situații medicale;
  • Respectă confidențialitatea actului medical și intimitatea pacientului.

BENEFICII:

  • Pachet salarial atractiv (salariu, tichete de masă);
  • 24 zile de concediu de odihnă;
  • 10 zile de concediu pentru studii;
  • Abonament medical pentru angajați.

Persoanele interesate ne pot contacta la adresa de e-mail: lucalaur@yahoo.com

Abonează-te la Viața Medicală!

Dacă vrei să fii la curent cu tot ce se întâmplă în lumea medicală, abonează-te la „Viața Medicală”, publicația profesională, socială și culturală a profesioniștilor în Sănătate din România!

  • Tipărit + digital – 249 de lei
  • Digital – 169 lei

Titularii abonamentelor pe 12 luni sunt creditați astfel de:

  • Colegiul Medicilor Stomatologi din România – 5 ore de EMC
  • Colegiul Farmaciștilor din România – 10 ore de EFC
  • OBBCSSR – 7 ore de formare profesională continuă
  • OAMGMAMR – 5 ore de EMC

Află mai multe informații despre oferta de abonare.

Da, sunt de acord Aflați mai multe