publicat în „Viața Medicală” nr. 1/26 februarie 2026
SPITALUL MUNICIPAL „DR. POP MIRCEA” MARGHITA
cu sediul în Marghita, str. Eroilor nr. 12‒14, jud. Bihor
scoate la CONCURS
în conformitate cu prevederile Ordinului m.s.p. nr. 1406/2006, pentru aprobarea Normelor privind organizarea concursului ori examenului pentru ocuparea funcției de șef de secție, șef de laborator sau șef de serviciu din unitățile sanitare publice, coroborat cu prevederile art. 185 din Legea nr. 95/2006, republicată, privind reforma în domeniul sănătății, cu modificările și completările ulterioare, următoarea funcție de conducere:
● medic șef Secție A.T.I.
Informații suplimentare se pot obține la Serviciul RUNOS din cadrul spitalului sau la tel.: 0259/362.309, 0259/362.475, int. 122.
În cazul în care programul va suferi modificări pe parcursul derulării, acestea vor fi aduse la cunoștința candidaților prin afișare la sediul și pe pagina de internet a spitalului.
Dacă vrei să fii la curent cu tot ce se întâmplă în lumea medicală, abonează-te la „Viața Medicală”, publicația profesională, socială și culturală a profesioniștilor în Sănătate din România!
Titularii abonamentelor pe 12 luni sunt creditați astfel de:
Cookie-urile ne ajută să vă îmbunătățim experiența pe site-ul nostru. Prin continuarea navigării pe site-ul www.viata-medicala.ro, veți accepta implicit folosirea de cookie-uri pe parcursul vizitei dumneavoastră.
Da, sunt de acord Aflați mai multe